Вітальна листівка Леоніда Сморжа до Олександри Селюченко

Вітальна листівка Леоніда Сморжа до Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. 25.12.1982. Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національний архів  українського гончарства. – Ф. 5. – Оп. 4. – Од. зб. 147.

«Вельмишановна Олександра Федорівна!

Щиро вітаю Вас з Новим 1983-ім роком! Бажаю Вам великих успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я і повного щастя!

Влітку два рази заходив до Вас, і обидва рази не застав Вас дома. А хотілось побачитися,  поговорити. Оскільки в Млинах був дуже мало, то більше не заходив. Бо в матері роботи дуже багато було, працював не розгинаючи спини. Але що поробиш – треба. Я часто згадую Вас і як розумну чуйну людину, і як добру і чутливу жінку, і як талановитого художника з високим поетичним баченням світу і багатою фантазією.

Думаю, чи закінчили Ви ту серію, що ліпили на тему «Наталка Полтавка», чи ліпите що по Гоголю і взагалі на народні теми, чи буде Ваша персональна виставка, якої я не діждусь ніяк. Та жаль, що Ви не зможете зібрати багато чого з минулих років. Ото була б виставка!

Як Ваше здоров’я і чим зараз занімаєтесь? Будете в Києві – обізвіться, хоч по телефону. Привіт Розалії, якщо Ви з нею бачитесь і дружите.

З привітом і пошаною Л. Сморж».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *